Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Silver Scent Deep Jacques Bogart dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

orzechowy
Silver Scent Deep Jacques Bogart dla mężczyzn Zdjęcia

Silver Scent Deep marki Jacques Bogart to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Silver Scent Deep został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są pomarańcza, kwiat pomarańczy i grejpfrut; nutami serca są szałwia muszkatołowa, gałka muszkatołowa i geranium; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka, orzech laskowy i nuty drzewne.

Pomarańcza Kwiat pomarańczy Grejpfrut

Szałwia muszkatołowa Gałka muszkatołowa Geranium

Wanilia Fasolka tonka Orzech laskowy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Scent Deep by Jacques Bogart.

Silver Scent Deep Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Bogart Silver Scent Deep, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Bogart Silver Scent Deep, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Scent Deep marki Jacques Bogart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Scent Deep marki Jacques Bogart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Lacoste Lacoste Elegance Amouage Jubilation for Men Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Mila Schön Mila Schön Lui Regency Cosmetics Jade East Pascal Morabito Or Black Adolfo Dominguez U Black Hombre Brut Parfums Prestige Tigress Black Phoenix Alchemy Lab Dorian Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux Jeanne Arthes Ice Breaker