Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Silences Purple Jacomo dla kobiet

Silences Purple Jacomo dla kobiet

Silences Purple marki Jacomo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Silences Purple został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są plumeria, mandarynka i frezja; nutami serca są gardenia, jaśmin i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula i wetyweria.

Plumeria Mandarynka Frezja

Gardenia Jaśmin Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silences Purple by Jacomo.

Dior Addict
Dior Addict Eau de Parfum
5th Avenue NYC Premiere

Silences Purple Recenzje Perfum

Khaleesi
Khaleesi

Zakup w ciemno ale bardzo udany. Przypomina mi DA, ale dla mnie Silences jest nawet lepszy teraz fani Addicta mnie zlinczuja! W DA jest jakas nutka ktora mnie denerwuje a tutaj wszystko ze soba pieknie wspolgra. Tonka i moja ulubiona plumeria w mistrzowskim wykonaniu.

2017
Rozterka
Rozterka

Zapach nieco przypomina Addicta , chociaz wydaje się mniej elegancki, byc może przez delikatne owocowe nuty.
Zapach kwiatwo- drzewny , nieco duszny , słodki z wyraźnie waniliową nutą
Tutaj waniliia nie jest podana, na innych stronach jednak występuje w składzie.
W tle pobrzmiewa lekka nuta gożdzików i nadaje mu nieco orientalny charakter.
Na chłodniejsze dni. Trwałośc dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Silences Purple, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Silences Purple, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silences Purple marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silences Purple marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Elle Lalique Perles De Lalique Prada Prada (Amber) Escada Escada Collection Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Vivienne Westwood Boudoir La Prairie Silver Rain Marks and Spencer Rosie for Autograph Nuit Parfum Fragonard Bigarade Jasmin Calvin Klein Eternity Jessica Simpson Fancy Nights L`Artisan Parfumeur Rose Privée Givenchy Organza Indecence Oriflame M by Marcel Marongiu Rihanna Reb'l Fleur Guerlain Terracotta Le Parfum Lalique Lalique Le Parfum Calvin Klein Reveal Guerlain Samsara Eau de Parfum Elizabeth Taylor White Diamonds Night