Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pastel Mysteria JAFRA dla kobiet

Pastel Mysteria JAFRA dla kobiet

wodny

Pastel Mysteria marki JAFRA to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, lilia wodna, frezja, piżmo i cedr.

Piwonia Lilia wodna Frezja Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pastel Mysteria by JAFRA.

Pastel Mysteria Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Pastel Mysteria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Pastel Mysteria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pastel Mysteria marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pastel Mysteria marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Valentino V Absolu Al-Rehab Al Fakhamah Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Sarah Jessica Parker Covet L`Erbolario Iris Carolina Herrera 212 Splash 2008 Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Sonoma Scent Studio Lieu de Reves The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit s.Oliver QS by s.Oliver Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me