Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pastel Mysteria JAFRA dla kobiet

Pastel Mysteria JAFRA dla kobiet

wodny

Pastel Mysteria marki JAFRA to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, lilia wodna, frezja, piżmo i cedr.

Piwonia Lilia wodna Frezja Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pastel Mysteria by JAFRA.

Pastel Mysteria Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Pastel Mysteria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Pastel Mysteria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pastel Mysteria marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pastel Mysteria marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bond No 9 West Side Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Parfums DelRae Mythique Maison Martin Margiela (untitled) Ghost Captivating Rasasi First Love Gap Stay Bill Blass Red Mayssa Mayssa Paris Hilton Passport Tokyo Nobile 1942 Anonimo Veneziano