Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Pastel JAFRA dla kobiet

Pastel JAFRA dla kobiet

mydlany

Pastel marki JAFRA to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat pomarańczy i piżmo.

Jaśmin Kwiat pomarańczy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pastel by JAFRA.

Pastel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Pastel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Pastel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pastel marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pastel marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frederic Malle Carnal Flower Victorio & Lucchino Abril Guerlain Mayotte Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Gale Hayman Style Caron Narcisse Blanc Tallulah Jane Tallulah Emilio Pucci Vivara Turquoise Edition Orla Kiely Orla Kiely The Body Shop Dreams Unlimited Novaya Zarya Gvozdika