Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jande Original JAFRA dla kobiet

Jande Original JAFRA dla kobiet

tuberozowy

Jande Original marki JAFRA to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jande Original został wydany w latach 1980's. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, paczula i mech dębowy.

Tuberoza Paczula Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jande Original by JAFRA.

Jande Original Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Jande Original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Jande Original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jande Original marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jande Original marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Belong Torrente L`Or Intense Escada Incredible Me Flirt! Glamourazzi Yves Rocher Clea Carla Fracci Hamlet Apothia L Eau de Parfum Corine de Farme Samoa Tonatto Profumi M'oma Givenchy Play For Her Pierre Wulff Gilda Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her