Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jande Original JAFRA dla kobiet

Jande Original JAFRA dla kobiet

tuberozowy

Jande Original marki JAFRA to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jande Original został wydany w latach 1980's. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, paczula i mech dębowy.

Tuberoza Paczula Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jande Original by JAFRA.

Jande Original Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Jande Original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Jande Original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jande Original marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jande Original marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Panthere Celine Dion Always Belong Dana Incognito Al Haramain Perfumes Marwah Alfred Sung Pure Moment Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Essentially Me Fauve Floris Snow Rose The Party The Garden Party Frangipane Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Lush Tuca Tuca Mona di Orio Musc