Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Jande JAFRA dla kobiet

Jande JAFRA dla kobiet

Jande marki JAFRA to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jande został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea.

Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jande by JAFRA.

Jande Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Jande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Jande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jande marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jande marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures L`Artisan Parfumeur Fleur D'Oranger Davidoff Echo Women Summer Fizz Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Guy Laroche Fidji Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Aroma M Geisha Hana-Cha Revlon Fleurs de Jontue Lotus de Nuit Madonna Nudes 1979 Musical