Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jafra Blends Violet & Pomegranate JAFRA dla kobiet

Jafra Blends Violet & Pomegranate JAFRA dla kobiet

Jafra Blends Violet & Pomegranate marki JAFRA to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Jafra Blends Violet & Pomegranate został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi granat; nutą serca jest fiołek; nutami bazy są ambra i drzewo sandałowe.

Granat

Fiołek

Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jafra Blends Violet & Pomegranate by JAFRA.

Jafra Blends Violet & Pomegranate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Jafra Blends Violet & Pomegranate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Jafra Blends Violet & Pomegranate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jafra Blends Violet & Pomegranate marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jafra Blends Violet & Pomegranate marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Joyful Cafe Parfums Cafe-Cafe Britney Spears Midnight Fantasy Mexx Mexx pure Life Woman Avon Dreamlife Bouquet Police Pure Woman Anna Sui Night of Fancy Fragonard Eau Fantasque biehl parfumkunstwerke pc01 John Galliano Parlez-Moi d’Amour Christophe Guillarme Le Tapis Rouge Jeanne Arthes Boum Be Different