Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals JAFRA dla kobiet

Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals JAFRA dla kobiet

Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals marki JAFRA to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutą serca jest róża; nutą bazy jest nuty drzewne.

Nuty zielone

Róża

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals by JAFRA.

Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halloween Halloween Fresia Vera Wang Sheer Veil Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Histoires de Parfums 1876 Korloff Paris Kn°III La Perla J`Aime Les Fleurs Fabi Fabi Per Lei Molinard Jasmin Mistral Verbena Flower O Boticario Ops! Fashion Antonia`s Flowers Floret