Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia JAFRA dla kobiet

Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia JAFRA dla kobiet

Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia marki JAFRA to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jeżyna, jałowiec i magnolia.

Jeżyna Jałowiec Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia by JAFRA.

Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Puma Create Victoria`s Secret Supermodel Naomi Campbell Eternal Beauty Liz Claiborne Curve Crush Jacadi Jacadi Garcon Les Nereides Musc de Java Indult Manakara Chipie Chipie Rothenstein Deja Vu Springfield SPF Woman Chanel Chance Eau Tendre Peter Andre Unconditional