Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Gardenia Blossom JAFRA dla kobiet

Gardenia Blossom JAFRA dla kobiet

Gardenia Blossom marki JAFRA to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia.

Gardenia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia Blossom by JAFRA.

Gardenia Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Gardenia Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Gardenia Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia Blossom marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia Blossom marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Voile de Jasmin Amouage Reflection Woman Coty Ex`cla-ma`tion L`Artisan Parfumeur Verte Violette L`Erbolario Petali & Fiori Bill Blass Couture 6 Alfred Sung Always Stella McCartney Sheer Stella 2007 Il Profvmo Soliflor Line Vent de Jasmin Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Berkeley Square White Bergamot Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence