Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Eau D`Aromes JAFRA dla kobiet

Eau D`Aromes JAFRA dla kobiet

Eau D`Aromes marki JAFRA to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy i nuty kwiatowe.

Cytrusy Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau D`Aromes by JAFRA.

Eau D`Aromes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Eau D`Aromes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Eau D`Aromes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau D`Aromes marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau D`Aromes marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Escada Ibiza Hippie Chloe Chloe Lisy CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss Les Parfums de Rosine La Rose Legere Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Blue Orchidee The Party The Party in Manhattan April Aromatics Lindenblossom Carolina Herrera 212 Ice DSH Perfumes Violetta di Murano (Italian Journey No. 4) Peter Andre Mysterious Girl Novaya Zarya Kuznetsky Most