Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Adorisse Pure Gold JAFRA dla kobiet

Adorisse Pure Gold JAFRA dla kobiet

Adorisse Pure Gold marki JAFRA to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, brzoskwinia i nuty kwiatowe.

Mandarynka Brzoskwinia Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adorisse Pure Gold by JAFRA.

Adorisse Pure Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Adorisse Pure Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Adorisse Pure Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adorisse Pure Gold marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adorisse Pure Gold marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Laura Biagiotti Aqua di Roma Christian Dior Eau de Dolce Vita Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Lilly Pulitzer Wink Otto Kern Signature Women Gianfranco Ferre In The Mood For Love Mila Schön `90 Chanel Chance Eau Tendre Next Just Pink Bloom Yves Rocher Cap Nature Fruit Rouge