Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Adorisse Pure Gold JAFRA dla kobiet

Adorisse Pure Gold JAFRA dla kobiet

Adorisse Pure Gold marki JAFRA to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, brzoskwinia i nuty kwiatowe.

Mandarynka Brzoskwinia Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adorisse Pure Gold by JAFRA.

Adorisse Pure Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Adorisse Pure Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Adorisse Pure Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adorisse Pure Gold marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adorisse Pure Gold marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Max Mara Max Mara Silk Touch Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Byblos Blu Light Fever Love Passport Rosy Sky Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Candie`s Heartbreaker Parfums Privilege Privilege Joop! Joop! Thrill Woman Jean Patou PanAme Ulric de Varens Mini Varens 29 Salvador Dali Laguna Maravilla Enrico Coveri Firenze