Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Adorisse JAFRA dla kobiet

Adorisse JAFRA dla kobiet

Adorisse marki JAFRA to kwiatowe perfumy dla kobiet. Adorisse został wydany w 1996 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, róża i ambra.

Mandarynka Róża Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adorisse by JAFRA.

Adorisse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Adorisse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Adorisse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adorisse marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adorisse marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Cindy Crawford Jean Paul Gaultier Fragile Jo Malone London Vintage Gardenia Annick Goutal Quel Amour! Creed Jasmal Charles Jourdan Inspiration Washington Tremlett Neroli Absolute The Body Shop White Musk Breeze Alyssa Ashley Fizzy Blue Ulric de Varens Mini Flirt Skeem Vintage Peony The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs