Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Adorisse JAFRA dla kobiet

Adorisse JAFRA dla kobiet

Adorisse marki JAFRA to kwiatowe perfumy dla kobiet. Adorisse został wydany w 1996 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, róża i ambra.

Mandarynka Róża Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adorisse by JAFRA.

Adorisse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JAFRA Adorisse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JAFRA Adorisse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adorisse marki JAFRA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adorisse marki JAFRA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps Reminiscence Etoile de Rem Fragonard Fleur D`oranger The Body Shop Moroccan Rose Floris Tuberose Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe Antonia`s Flowers Floret John Galliano John Galliano Eau de Toilette Profumum Roma Ninfea Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Jeanne Arthes Arthes Essential Jasmin Du Nil Aftelier Candide