Marki » I-K » kwiatowo - wodne « Grupy

L'eau d'Issey Issey Miyake dla kobiet

ozonowy
wodny
L'eau d'Issey Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia L'eau d'Issey Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia L'eau d'Issey Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia L'eau d'Issey Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia L'eau d'Issey Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia L'eau d'Issey Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia L'eau d'Issey Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia L'eau d'Issey Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia

L'eau d'Issey marki Issey Miyake to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. L'eau d'Issey został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są cyklamen, woda różana, melon, frezja, lotos, róża i calone; nutami serca są goździk (roślina), lilia, piwonia wodna i konwalia; nutami bazy są egzotyczne drzewa, tuberoza, ambra, drzewo sandałowe, piżmo, osmantus i cedr.

Cyklamen Woda różana Melon Frezja Lotos Róża Calone

Goździk (roślina) Lilia Piwonia wodna Konwalia

Egzotyczne drzewa Tuberoza Ambra Drzewo sandałowe Piżmo Osmantus Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'eau d'Issey by Issey Miyake.

Ming Shu
Escape
 L'Eau d'Issey Pure
Isis
Casual

L'eau d'Issey Recenzje Perfum

Lover_dance
Lover_dance

To są perfumy, które jako pierwsze i jak do tej pory-jedyne, skradły moje serce. Są idealne! Nie lubię słodkich i ciężkich zapachów, a te zdecydowanie takie nie są. Dla mnie są zimne, lekkie i intrygujące. Ciekawe dla otoczenia. Dużo opinii jest skrajnych - kocham lub nienawidzę. Ja zdecydowanie kocham. Mój nr 1. Tak jak i męskie Azzaro Chrome.

Margreet
Margreet

Nie jestem zwolenniczka zapachow za swiezych lub za lekkich.
Te perfumy to pierwsze perfumy w mojej historii ktore skradly moja milosc bedac tak promiennym zapachem.
To jest woda ale gdzie tam jej do bagna! To jest czysta, krystaliczna woda z platkami pierwszych, ale jakze wyrazistych, przedwiosennych kwiatow i z lekkim podmuchem wiatru z jeszcze zimowych, ale okraszonych sloncem gorskich szczytow. Widze las pod jednym z tych szczytow, ostre slonce, strumyczek i zbity ale juz topniejacy snieg. Piekny zapach. Dla kazdego w kazdym wieku.

Pati78
Pati78

Zapach na lato. Świeży, kwiatowo-wodny. Komplementowany. Jednak mnie nie zachwyca, ponieważ zapach nie dojrzewa. Jest lekki, beztroski, bezpieczny i to zasługa konwalii zatopionej w kostkach lodu i polanej sokiem z melona. Nigdy nie klasyfikuję zapachu pod względem wieku, ale w/w asygnuję młodszej płci pięknej ;)

Aleksxs
Aleksxs

Posiadałam te perfumy i zdecydowanie możemy w nich wyczuć melon, lotos, frezje, goździk, piwonie, lilie, konwalie, tuberozę. Z kolei: ambry, drzewa sandałowego, cedru i innych nut drzewnych tu nie wyczuwałam. Perfumy te zdecydowanie są bardzo lekkie wręcz przypominają mi staw gdzie wrzucono białe kwiaty i bardzo delikatnie ta woda nimi pachnie. A całość ma delikatną słodką nutę dzięki soczystemu melonowi. Niewątpliwie ciekawy zapach ale jednak to nie to. Flakon owszem pasuje idealnie do L'eau d'Issey jest prosty, biały.
Osobiście używałam ich latem. Co do trwałości to była przeciętna takie 3-4h a projekcja średnia można było go wyczuć z minimalnej odległości a pod koniec usadawiał się na skórze.

JMarie
JMarie

Absolutna miłość! Choć czasem bywa ona trudna...

Używam go od lat, to mój signature scent. Czasami jego piękno jest jednak tak przytłaczające, że pozwalam sobie na kilka drobnych zdrad lub dłuższe poszukiwania kolejnej prawdziwej miłości. I zawsze, ale to zawsze powracam skruszona do L'eau d'Issey, ze łzami w oczach - raz ze łzami radości wynikającej ze spotkania po przedłużającej się rozłące, innym znów razem ze łzami złości wynikającej ze świadomości, że jestem absolutnie uzależniona od tego zapachu. To mój nr 1 i żadne zdrady tego nie zmienią.

Gdyby ktoś spytał mnie, jaki jest ten L'eau d'Issey i co jest w nim aż tak szczególnego, odpowiedziałabym że jest to przede wszystkim zapach zapadający w pamięć, wyróżniający się na tle tych milionów czy miliardów perfum, których czasem nie sposób od siebie odróżnić. Jest to zapach elegancki ale zarazem uwodzicielski, na przemian dystansujący się i kuszący, formalny ale i prowokujący, chłodny a jednocześnie otulający zwiewną mgiełką dodającą mocy i pewności siebie.

Osoby, które kochają cięższe orientalno - korzenne zapachy będą zawiedzione jego subtelnością, przestronnością i świeżością. Dla tych, którzy kochają lekkość i owoce - Issey będzie zbyt bagnisty i nieznośnie długotrwały.

Ale prawdziwy poszukiwacz, spragniony cudownych odkryć, zapachów innych niż wszystkie, zapachów coś znaczących - na pewno nie pozostanie obojętny wobec L'eau d'Issey. A kto wie, może zakocha się w nim tak jak ja, wiele lat temu - na zabój i do śmierci.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

L'eau d'Issey to wyważony, charakterystyczny zapach prosto ze wschodu. Pachnie dość współcześnie, jak na lata dziewięćdziesiąte (chyba, że przeszedł reformulację i dopasowano go do współczesnych potrzeb). Nigdy dotąd o nim nie słyszałam, ale nagle pojawił się na niego boom (widziałam gdzieś jego reklamę, stał na wystawie jednej z drogerii a ponadto dostałam jego próbkę, choć wcale się o to nie prosiłam). Myślę, że to wszystko w przypływie minimalizmu promowanego przez blogerki, wszechogarniającej bieli wprost ze skandynawskiego katalogu oraz zachwytu wschodem i życiem „fit”. Flakon doskonale dopasowuje się do estetyki roku 2016.

Jak pachnie sam zapach? Jest zrównoważony – z jednej strony mocny, ale z drugiej zawiera w sobie kwiatową świeżość. Przywodzi na myśl oliwkę dla dzieci czy żel do kąpieli dla alergików. Czasem ma nawet nieco męski wydźwięk. Brak tu owoców, za to mnóstwo oszałamiających kwiatów. W upały potrafi rozdrażnić, za to w chłodne dni emanuje grzecznością. Nie jest zbyt trwały (ok. 4 godziny), ale ma całkiem dobrą projekcję. Myślę, że ma jakiś wspólny pierwiastek z zapachami CK.

tofik1984
tofik1984

Stary zapach, ale jaki na czasie. Idealnie pasuje do każdej epoki, jest ponadczasowy:) Kompozycja bardzo ciekawa i pomysłowa, zupełnie odbiega od wszędobylskich słodziaków.
Otwarcie mocne, intensywne, czuć silne nuty wodne i nieco słodyczy połączonej z frezją. Po chwili nutki układają się na kształt soczystego i słodkiego melona. Wrażenie jest dla mnie tak silne, że mam przed oczami widok, że właśnie nożem kroję na kawałki owego melona, a sok cieknie mi po palcach.
Z każdą następną chwilą nutki wodne coraz mocniej podkreślają miodową słodycz, ale w tle czuć bardzo przyjemne i naturalne kwiaty. Z czasem nuty kwiatów nieco przybierają na sile, dla mnie najmocniej czuć frezję i lotos.
Zapach pięknie się rozwija, widać tutaj poprostu sztukę. Dopracowany, ale stworzony pod wpływem natchnienia.
Jest to coś wspaniałego dla osób lubiących świeże i słodkawe zapachy.

abelha
abelha

Nie znam drugiego zapachu który by pachniał tak przyjemnym chłodem. Jest doskonały na ciepłe pory roku, różany, wodny, trochę leśny, czasami lekko bagnisty, ale to dodaje mu tylko oryginalności. Ma tez taką słodkawą miodowa nutę, możliwe że to połączenie frezji z melonem daje taki efekt, edp ma tej nuty więcej.

gugusia
gugusia

Z L'eau mam straszny problem. Raz go kocham, innym razem go nienawidzę. Teraz niestety nastał okres nienawiści i nie wiem, czy będę mogłą nazwać moją opinię opinią obiektywną. No ale spróbujmy... :'ead d'Issey Miyake jest zapachem wodnym z przeogromną ilością kwiatów w starym stylu. Kwiaty w starym stylu i ja się czuję w tym zapachu po prostu staro... Dość ostry, wwiercający się w nos, szczególnie na początku. Nie komentowany przez otoczenie. Nie mój po prostu...

Trwałość - ok 4 godzinna.
Projekcja - na wyciągnięcie ramion.

edyta13185
edyta13185

zapach kwiatowo-wodno -świezy,świetnie nadaje sie na podróż i właśnie tak mi sie kojarzy.Jest letnie popołudnie a ja zadowolona pakuje walizke na podróż,zapach odswieża,jestem zwollenniczką slodkich zapachów,ale ten używam dla ciekawej odmiany,lepiej pasuje osobom młodszym,nie wyobrażam sobie starszej pani pachnąca L'eau d'Issey Issey Miyake

kpnz
kpnz

L'eau d'Issey to kompozycja, która stała się niemal standardem w kolekcji dla ludzi poszukujących wytchnienia od zachodniej cywilizacji, szukających czegoś więcej niż tylko zwykły konsumpcjonizm i zachwianie religijne. Ten zapach jest jak egzotyczne, azjatyckie wytchnienie w samotni pozbawionej jakiegoś pochopnego i nieprzewidywalnego dźwięku. Uspokaja, a z drugiej strony wprowadza nutkę niepokoju. Jest minimalistyczny, tajemniczy i uduchowiony. Ożywia to co wydaje się nieożywione, ucisza to co jest zbyt głośne. Zapach kryjący duże pokłady energii, kreujący otaczającą rzeczywistość.

Jako perfumy przez wiele ludzi uznawane są za zimne, bagniste, lepkie i brudne. W moim odczuciu jest to zapach rzeki i gór nieskażonych dotykiem ludzkiej ręki. Jest jak pejzaż namalowany, dzieło sztuki. Zapach zaliczany jako wodny, kwiatowy i przestrzenny. Niekiedy rozwija się nieoczekiwanie w kształt nuty kadzidełka przywodząc na myśl niszowe, wyrafinowane kompozycje. Bogactwo splotów nut jakie ukazyje w trakcie swojego rozwoju jest jak wędrówka wśród tego wymarzonego miejsca natury. Niewątpliwie kontrowersyjny, wzbudzający żywą niechęć lub zaangażowaną sympatię. Wtajemniczeni na pewno wiedzą o co chodzi. Niemniej polecam długotrwałe testy :)

Zakupowe okazje

2.29 USD
L'eau D'issey by Issey Miyake EDT .04 oz Vial for Men
L'eau D'issey by Issey Miyake EDT .04 oz Vial for Men
19.59 USD
Issey Miyake L'Eau D'Issey Blue Pour Homme Fraiche Eau De Toilette for men 2.5 oz
Eau De Toilette 0.5oz
20.35 USD
L'eau D'issey issey Miyake Mini by Issey Miyake, .5 oz Eau De Toilette Spray for Men
Eau De Toilette 0.5oz
23.99 USD
L'eau D'issey by Issey Miyake EDT Spray .5 oz for Men
L'eau D'issey by Issey Miyake EDT Spray .5 oz for Men
25.29 USD
Issey Miyake L'Eau D'Issey Blue Pour Homme Fraiche Eau De Toilette for men 4.2 oz
27.69 USD
Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau de Toilette Rollerball, 0.25 oz
Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau de Toilette Rollerball, 0.25 oz
Eau De Toilette 1.4oz
30.59 USD
L'eau D'issey issey Miyake Cologne by Issey Miyake, 1.4 oz Eau De Toilette Spray for Men
31.92 USD
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
Aftershave 3.3oz
32.99 USD
L'eau D'issey issey Miyake After Shave Balm by Issey Miyake, 3.3 oz After Shave Balm unboxed for Men
Eau De Toilette 1.7oz
33.37 USD
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau De Toilette for women 1.7 oz
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau De Toilette for women 1.7 oz
33.66 USD
L'eau D'issey issey Miyake Cologne by Issey Miyake, 4.2 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
33.99 USD
L'eau D'issey issey Miyake Cologne by Issey Miyake, 1.6 oz Eau De Toilette Fraiche Spray for Men
Eau De Toilette 1.3oz
35.23 USD
Issey Miyake L'Eau D'Issey Blue Pour Homme Eau De Toilette for men 4.2 oz
Issey Miyake L'Eau D'Issey Blue Pour Homme Eau De Toilette for men 4.2 oz
35.99 USD
L'eau D'issey issey Miyake Cologne by Issey Miyake, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Men
38.69 USD
L'eau D'issey issey Miyake Perfume by Issey Miyake, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
38.99 USD
L'eau D'issey Summer by Issey Miyake EDT Spray 3.3 oz Edition 2014 Unboxed for Women
39.99 USD
L'eau D'issey Summer by Issey Miyake EDT Spray 4.2 oz Edition 2015 for Men
L'eau D'issey Summer by Issey Miyake EDT Spray 4.2 oz Edition 2015 for Men
40.49 USD
L'eau D'issey issey Miyake Perfume by Issey Miyake, 1.6 oz Eau De Toilette Spray for Women
40.99 USD
L'eau D'issey Summer by Issey Miyake EDT Spray 4.2 oz Edition 2016 for Men
L'eau D'issey Summer by Issey Miyake EDT Spray 4.2 oz Edition 2016 for Men
Gift Set 7oz
44.39 USD
Issey Miyake L'Eau D'Issey Gift Set Eau De Toilette 1,7 oz Body Milk 2,5 oz Shower Gel 1 oz
44.99 USD
L'eau D'issey by Issey Miyake EDT Spray 1.6 oz for Women
L'eau D'issey by Issey Miyake EDT Spray 1.6 oz for Women
44.99 USD
L'eau D'issey Summer by Issey Miyake EDT Spray 3.3 oz Edition 2016 for Women
L'eau D'issey Summer by Issey Miyake EDT Spray 3.3 oz Edition 2016 for Women
45.89 USD
L'eau D'issey issey Miyake Cologne by Issey Miyake, 4.2 oz Eau De Toilette Spray for Men
Eau De Parfum 2.5oz
Issey Miyake L'Eau d'Issey 0.8 oz 25 mL Eau de Toilette Spray
Issey Miyake L'Eau d'Issey 0.8 oz 25 mL Eau de Toilette Spray
Aftershave 3.4oz
52.79 USD
L'eau D'issey issey Miyake After Shave Balm by Issey Miyake, 3.4 oz After Shave Balm for Men
53.09 USD
L'eau D'issey issey Miyake Perfume by Issey Miyake, 3.3 oz Eau De Toilette Spray for Women
ThePerfumeSpot.com
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau De Toilette Spray - 2.5 fl oz
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau De Toilette Spray - 2.5 fl oz
Gift Set 4.2oz
55.08 USD
L'eau D'issey issey Miyake Gift Set by Issey Miyake Gift Set for Men Includes 4.2 oz Eau De Toilette Spray 2.5 oz Shower Gel
Gift Set 4.2oz
59.99 USD
L'eau D'issey issey Miyake Gift Set by Issey Miyake Gift Set for Men Includes 4.2 oz Eau De Toilette Spray 3.4 oz After Shave Balm
Luxury Perfume
Cologne
59.99 USD
L'Eau d'Issey Pour L'Ete
L'Eau d'Issey Pour L'Ete

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L'eau d'Issey, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L'eau d'Issey, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'eau d'Issey marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'eau d'Issey marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo L'Eau par Kenzo Kenzo Kenzo Amour Calvin Klein Eternity Issey Miyake L'eau d'Issey Eau de Parfum Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Kenzo Le Monde Est Beau Christian Dior Poison Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Donna Karan DKNY Chanel Chance Eau Fraiche Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Chanel Chance Eau de Toilette Christian Dior Pure Poison Mugler Alien Essence Absolue Donna Karan Black Cashmere Chloe Chloe Eau de Parfum Giorgio Armani Armani Code for Women Lancome Tresor Christian Dior Dolce Vita Calvin Klein CK One