Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Issey Miyake dla mężczyzn

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Issey Miyake dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette marki Issey Miyake to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są mandarynka i yuzu; nutami serca są szałwia i kardamon; nutami bazy są wetyweria i ambra.

Mandarynka Yuzu

Szałwia Kardamon

Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Campos de Ibiza Cedro Jean Patou Voyageur Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Giorgio Armani Summer Mania Homme Montale Sandflowers Puma Flowing Free Man Weil So Weil Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Omega Omega Aqua Terra Annick Goutal Ninfeo Mio The Different Company De Bachmakov UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy