Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

L`Eau d`Issey Florale Issey Miyake dla kobiet

Mam: 6 Miałem: 3 Chcę: 2 Ukochany zapach: 1

lekko korzenny
L`Eau d`Issey Florale Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia

L`Eau d`Issey Florale marki Issey Miyake to kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Eau d`Issey Florale został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, róża, lilia i nuty drzewne.

Mandarynka Róża Lilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Florale by Issey Miyake.

L'Eau 2 Kenzo pour Femme

L`Eau d`Issey Florale Recenzje Perfum

Lizbet
Lizbet

Florale to delikatna róża posadzona na wodzie. W tle subtelne nuty drzewne. Woda bardziej wodnista niż w orginale. Całość bardzo delikatna, świeża, subtelnie wibrująca. Projekcja bliskoskórna, trwałość do dwóch godzin max. Dusza orginału wyczuwalna, ale Florale różni się od L`eau d`Issey: subtelną kwiecistością, inną wodnistością i drewnem.

Całość: nic nadzwyczajnego i ciekawego. Ja lubię, bo L`eau d`Issey przez wiele lat był moją miłością, więc mam sentyment, ale nie polecam, bo słabiutka trwałość i nuda.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Florale marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Florale marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo L'Eau par Kenzo Moschino Moschino Funny! Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Britney Spears Fantasy Gucci Gucci Eau de Parfum II Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Avon Herve Leger Femme Yves Rocher Ode au Reve Christian Dior Dior Addict 2 Guerlain Idylle Love Blossom Christian Dior Forever and Ever Yves Rocher Comme une Evidence Balenciaga Balenciaga Paris Paco Rabanne Black XS for Her Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Dior Addict Nina Ricci Nina Acqua dell Elba Classica Men Estée Lauder Sensuous Lanvin Eclat d’Arpège