Marki » I-K » drzewne « Grupy

Sir Gallahad Isabey dla mężczyzn

Sir Gallahad Isabey dla mężczyzn

tytoniowy
Sir Gallahad Isabey dla mężczyzn Zdjęcia

Sir Gallahad marki Isabey to drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sir Gallahad został wydany w 2017 roku. Sir Gallahad stworzyli Jean Jacques i Catherine Selig. Nutami głowy są szafran, włoska mandarynka i gardenia; nutami serca są gardenia, jaśmin wielkolistny i olibanum; nutami bazy są tytoń, wetyweria i ambra. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, tytoń i kwiaty.

Szafran Włoska mandarynka Gardenia

Gardenia Jaśmin wielkolistny Olibanum

Tytoń Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sir Gallahad by Isabey.

Sir Gallahad Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Isabey Sir Gallahad, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Isabey Sir Gallahad, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sir Gallahad marki Isabey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sir Gallahad marki Isabey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Versace Green Jeans Adidas Adidas 3 Man Ferrari Ferrari No 1 Bond No 9 Riverside Drive Le Labo Vanille 44 Paris Krizia Krizia Uomo Pacifica Tibetan Mountain Temple Jalaine Patchouli Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Sprezzatura 732 Cascante d’Amore Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Alyssa Ashley Essence de Patchouli