Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Isabela Capeto 2 Isabela Capeto dla kobiet

Isabela Capeto 2 Isabela Capeto dla kobiet

morski

Isabela Capeto 2 marki Isabela Capeto to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Isabela Capeto 2 został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak woda morska, cytryna, lima, tangeryna, frezja, rabarbar, magnolia, konwalia, jaśmin, róża, irys, kardamon, nuty drzewne, drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wetyweria.

Woda morska Cytryna Lima Tangeryna Frezja Rabarbar Magnolia Konwalia Jaśmin Róża Irys Kardamon Nuty drzewne Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Isabela Capeto 2 by Isabela Capeto.

Isabela Capeto 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Isabela Capeto Isabela Capeto 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Isabela Capeto Isabela Capeto 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Isabela Capeto 2 marki Isabela Capeto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Isabela Capeto 2 marki Isabela Capeto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Valentino V Avon Today Serge Lutens Iris Silver Mist Hermes Kelly Caleche Pino Silvestre Pino Blue Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Mauboussin M Moi Trance Essence Hail Merri Marc Jacobs Daisy Black Edition Avon Spotlight M. Micallef Jewel Brut Parfums Prestige Straw Hat