Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Focus Intelligent Nutrients dla kobiet i mężczyzn

Focus Intelligent Nutrients dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Focus marki Intelligent Nutrients to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, geranium, bergamotka, pomarańcza, rumianek, jaśmin, ylang-ylang, róża, kocanka i szałwia muszkatołowa.

Neroli Geranium Bergamotka Pomarańcza Rumianek Jaśmin Ylang-ylang Róża Kocanka Szałwia muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Focus by Intelligent Nutrients.

Focus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Intelligent Nutrients Focus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Intelligent Nutrients Focus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Focus marki Intelligent Nutrients. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Focus marki Intelligent Nutrients reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Azzaro Orange Tonic Iceberg Iceberg Effusion Woman Roberto Verino VV Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête The Body Shop Aqua Lily Calvin Klein Eternity Summer 2008 Tous Violet Eau Jeune Orange Riviera Gap Heaven April Aromatics Liquid Dreams Les Nez The Unicorn Spell ID Parfums Mei Li