Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Osmo Scents Cannabis Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Osmo Scents Cannabis Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 2
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Miałem: 2

główne akordy
kwiatowy
dymny
zielony
ambrowy
ziołowy

Osmo Scents Cannabis marki Il Profvmo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Osmo Scents Cannabis został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak konopie indyjskie, nuty kwiatowe i ambra.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 2 votes.

Perfumowe Nuty

Konopie indyjskie Nuty kwiatowe Ambra

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 1
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Cannabis by Il Profvmo.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Osmo Scents Cannabis Recenzje Perfum

ganglion
ganglion

Wąchając te perfumy przychodzi mi na myśl toksyczna łąka. Kwiaty mają upiorne fluorescencyjne kolory i odurzający słodko-kwaśny zapach wwiercający się w mózg. Na szczycie tej upiornej woni, w jej "posmaku", w resztce powietrza, która zostaje w nosie po wdechu, czuć cień konopi. Jakby kwiaty były za mało narkotyczne. Po jakiejś godzinie zapach zaczyna się ocieplać, zmienia kolor na bursztynowy, chociaż kwiaty dalej straszą. I tak sobie trwa uspokajając się coraz bardziej i przechodząc na jasną stronę mocy.
Projekcja przez pierwszą godzinę bardzo dobra, potem trochę cichnie, ale dalej jest dobrze wyczuwalny. Zmyłam go z ręki w piątej godzinie. Ale chyba nie odważę się na test globalny, chociaż jest intrygujący i ogólnie przyjemny.

Jul
20
2016

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Cannabis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Cannabis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Cannabis marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Cannabis marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy orientalno - kwiatowe
Gianfranco Ferre Essence d’eau Adidas Adidas 3 Extreme Pour Elle Isabey Isabey Gardenia Paloma Picasso Tentations Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Houbigant Demi-Jour Opus Oils Jitterbug Penhaligon`s Amaranthine Gabriela Sabatini Summer David & Victoria Beckham Intimately Yours Women Dorin Un Air d`Amour Pour Madame Nejma Nejma 4

Advertisement

Popularne marki i zapachy: