Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Princess Blanche Il Profumiere dla kobiet

Princess Blanche Il Profumiere dla kobiet

Princess Blanche marki Il Profumiere to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Nutami głowy są szafran i róża; nutami serca są heliotrop, drzewo kaszmirowe i paczula; nutami bazy są ambra i agar (oud).

Szafran Róża

Heliotrop Drzewo kaszmirowe Paczula

Ambra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Princess Blanche by Il Profumiere.

Princess Blanche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Princess Blanche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Princess Blanche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Princess Blanche marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Princess Blanche marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Abinoam Cobice Jil Sander Style Tommy Bahama Tommy Bahama Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia Novae Plus Graceful Green Avon Spotlight Cacharel Scarlett La Prairie Life Threads Silver Jesus Del Pozo On El Mariella Burani Messages Roberto Capucci Opera III Chloe Love