📡 Fragrantica team reporting Esxence live now from Milan, Italy! Click to watch! 📺

Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Private IKKS dla kobiet

Private IKKS dla kobiet

mleczny
orzechowy
Private IKKS dla kobiet Zdjęcia

Private marki IKKS to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Private został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka i czarna porzeczka; nutą serca jest białe kwiaty; nutami bazy są pralina i wanilia.

Mandarynka Czarna porzeczka

Białe kwiaty

Pralina Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private by IKKS.

Private Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum IKKS Private, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu IKKS Private, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private marki IKKS. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private marki IKKS reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Natsumi Davidoff Cool Water Game Escada Island Kiss s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female The Body Shop Aztique Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Crabtree & Evelyn Nadira Roberto Verino VV Tropic Victoria`s Secret Sexual Star Yves Saint Laurent Baby Doll Honeymoon Limited Edition Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses Gale Hayman Delicious Feelings