Marki » F-H » orientalno - fougere « Grupy

Boss in Motion Hugo Boss dla mężczyzn

Boss in Motion Hugo Boss dla mężczyzn

cynamonowy
Boss in Motion Hugo Boss dla mężczyzn Filmy
Boss in Motion Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss in Motion Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss in Motion Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss in Motion Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss in Motion Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss in Motion Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Boss in Motion marki Hugo Boss to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Boss in Motion został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Domitille Michalon. Nutami głowy są pomarańcza, bazylia, liść fiołka i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, cynamon, różowy pieprz i kardamon; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, nuty drzewne i wetyweria.

Pomarańcza Bazylia Liść fiołka Bergamotka

Gałka muszkatołowa Cynamon Różowy pieprz Kardamon

Piżmo Drzewo sandałowe Nuty drzewne Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss in Motion by Hugo Boss.

Boss Intense
South Bay
Spirited
Mountain Pepper Bergamot Coriander
Nuit d’Issey Parfum

Boss in Motion Recenzje Perfum

kpnz
kpnz

Jeden z gorszych zapachów Hugo Boss'a dla Panów.
Marka Boss jakkolwiek się kojarzy z przeciętnością,
to zdarzają się tu naprawdę przyjemne zapachy i jakosciowo nieodbiegające od droższego mainstreamu. Motion to wyjątek. Wyraźnie jest tu wyczuwalna syntetyczna nuta, którą spotyka się w tańszych kompozycjach dla Panów.
Jest to nuta bazowa, która jest wyczuwalna już na początku kompozycji. Sam zapach jest świeży i trochę przypomina szarego Boss'a, ale jednak czuć tutaj gorsze jakościowo składniki. Tak, jakby marka chciała zarobić na odrywaniu kuponów od szlagierów.

Edit. Myślę, że za ten efekt odpowiada syntetyczne piżmo.

guma88
guma88

Z kolei u mnie projekcja jak i trwałość była na zadowalającym poziomie,bo utrzymywał sie do ok 7 h i wzbudzał zainteresowanie u innych,tylko nie u mnie...Zapach ładny,świeży,powiedział bym ze na mnie troche kwiatowy i za nic nie przypominał zapachu dla mężczyzn..Od samego początku aż po sam koniec czułem się jak metroseksualny licealista,albo co gorsza jak bym pożyczył perfum od swojej dziewczyny,i niestety trafił na najbardziej dziewczęcy zapach z jej kolekcji.Subletny delikatny,ale na mnie b. kobiecy.

yhmmma
yhmmma

"kulka" od Boss'a był to również mój jeden z pierwszych " lepszych" zapachów. Jest syntetyczny - nawet bardzo bym powiedział. Podpisuję się pod tym co powiedzieli koledzy - czuć połączenie pomarańczy z cynamonem. Nadaje się na początek przygody z zapachami z " wyższej półki" niż puma czy adidas. Dla młodego mężczyzny na co dzień - idealnie się sprawdzi. Świeży na swój sposób. Trwałość na prawdę na niskim poziomie, o dziwo projektuje dobrze. Więc można się nim cieszyć przez kilka h ok. 5h u mnie trzymał nigdy dłużej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss in Motion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss in Motion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss in Motion marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss in Motion marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Mugler A*Men Pure Coffee Christian Dior Fahrenheit Absolute Diptyque Philosykos Prada Luna Rossa Mugler A*Men Pure Malt Tom Ford Amber Absolute Chanel Allure Homme Sport Gucci Gucci Pour Homme II Clinique Clinique Happy Hugo Boss Hugo Energise Giorgio Armani Acqua di Gio Christian Dior Dior Homme Intense Profumum Roma Acqua Viva DSQUARED² Intense He Wood Givenchy Hot Couture Collection No.1 Guerlain Tonka Imperiale Tom Ford Italian Cypress Ramon Molvizar Black Cube Rochas Rochas Man