Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn

Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn

Mam: 97 Miałem: 126 Chcę: 22 Ukochany zapach: 2

cynamonowy
Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Filmy Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Filmy Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Filmy Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Filmy
Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Boss Bottled marki Hugo Boss to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Boss Bottled został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutami głowy są Śliwka, mech dębowy, jabłko, cytryna, bergamotka i geranium; nutami serca są mahoń, goździk (roślina) i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo oliwne, wanilia, wetyweria i cedr.

Śliwka Mech dębowy Jabłko Cytryna Bergamotka Geranium

Mahoń Goździk (roślina) Cynamon

Drzewo sandałowe Drzewo oliwne Wanilia Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Bottled by Hugo Boss.

Boss Bottled Intense
Mexx Black for Him
Powerful
Grey Line
Grey Point

Boss Bottled Recenzje Perfum

Justyna34
Justyna34

Kiedyś mi się podobał słodko-owocowy, kupiłam więc mojemu kochanemu ale przestał mi się podobać, a zaczął mnie drażnić. Jego można kochać albo nie. Kiedyś bardzo popularny, klasyk. Nie wracamy już do niego. Było minęło.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Hmm… Mam problem z określeniem tego zapachu. Początkowo jest surowy, ale i słodki. Później wyczuwam w nim coś podobnego do Lacoste Style In Play – wydaje mi się, że to mogą być właśnie jabłka. Są skąpane w słodkim syropie waniliowym. Do końca czuć już tylko ten duet – jabłko i wanilia, które ładnie ze sobą współgrają. Zapach nie jest może wybitny, ale mnie (dziewczynie) nosi się go z przyjemnością. Mój chłopak również go polubił i traktuje jako pachnidło na co dzień. Zapach idealny na ciepłe dni. Wdzięczna kompozycja dla każdego.

Katarzyna1804
Katarzyna1804

Kiedyś dostałam ich próbkę i od czasu do czasu wylewam trochę na firanki, które mam obok biurka :D. Zapach mi się podoba. Nie jest jakiś szałowy czy wyszukany, ale przyjemny i dość uniwersalny, zapewne takie miało być jego przeznaczenie i stąd popularność tych perfum.

ganczar666
ganczar666

Bardzo dobra trwałość i dobra siła rażenia :-)
Czuć mocno jabłuszko i wanilię.
Fajny zapach,warto mieć w kolekcji. Polecam

cirilla
cirilla

Prosta buteleczka, firma już kultowa - ceny w sephorach i douglasie wahają się w przedziale kilku stów... A same perfumy? Hmm... są słodkie, ciepłe rzekłabym. Bardzo wyraźnie czuć w nich jabłko, trochę cynamonu, ale nie takiego jak do szarlotki - tylko zwykłej przyprawy, jaką wąchamy z papierowej torebki. Ale dość "jadalne."

Potem jest cała gama cytrusów, bergamotki, trochę cedru i odrobinka mchu. Wyszedł z tego miks - słodko-cytrusowy, przyjemny. Trwałość ma bardzo dobrą: kilka godzin się trzyma, raczej blisko przy skórze.(kiedy już wywietrzeje).

Za taką cenę: są w porządku, Szary zapadł mi w pamięć. :)
Mi się podobają, taki przyjemny zapach, klasyczny prawie.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu popularności tego zapachu. Nijakiego zapachu. Darowanemu koniowi się w pysk nie zagląda, więc w sumie nie powinienem narzekać, jednak postanowiłem skrobnąć kilka wersów. Po pierwsze jest taki sobie- nic nadzwyczajnego- rzeczywiście jest jabłko w otwarciu i kwiaty (geranium) w nucie serca. Rzeczywiście bazę stanowią nuty drzewne. Coś charakterystycznego? Jakaś niespodzianka? Brak. Spokojny, stonowany, wyciszony wręcz zapach o bardzo umiarkowanej trwałości i projekcji. Każdy zna- to fakt. Moim typem nigdy nie był i nigdy nie będzie. Zużyję, czemu nie, ale bez entuzjazmu.

pknbgr
pknbgr

Szarego znają wszyscy. I przez to bardzo się zdewaluował. Namiętnie podrabiany, używany przez niemal wszystkie klasy społeczne stał się definicją zapachu dla mas. Nie mniej jest to bardzo dobre pachnidło. Jabłko, cynamon i wanilia układają się w rewelacyjny sposób. Zależnie od pogody (chyba) każda z tych nut potrafi zagrać donośniej i pokazać nieco inny charakter tej kompozycji. Jest do bólu prosty, ale daje ogromną przyjemność z noszenia. Do tego tytaniczna trwałość i projekcja i sukces murowany. Szary go osiągnął. Bo jest dobry. Bardzo dobry.

Zakupowe okazje

36.60 USD
Hugo Boss 20988772 No 6 Boss Bottled Eau De Parfum for Men
Hugo Boss 20988772 No 6 Boss Bottled Eau De Parfum for Men
40.85 USD
Hugo Boss Boss No.6 Bottled Gift Set XIV. Eau De Toilette 3,4 oz Shower Gel 3,4 oz
Eau De Toilette 6.7oz
51.30 USD
Hugo Boss Boss No.6 Bottled Eau De Toilette for men 6.7 oz
Hugo Boss Boss No.6 Bottled Eau De Toilette for men 6.7 oz
54.19 USD
Hugo Boss Boss No.6 Bottled Gift Set III Eau De Toilette 3,4 oz Aftershave Balm 2,5 oz Shower Gel 1,7 oz
57.49 USD
Hugo Boss Boss No.6 Bottled Gift Set XI. Eau De Toilette 3,4 oz Eau De Toilette 1 oz
60.79 USD
Hugo Boss Boss No.6 Bottled Gift Set XV. Eau De Toilette 3,4 oz Eau De Toilette 1 oz Shower Gel 1,7 oz
Stage Stores
Boss Bottled by Hugo Boss Eau de Toilette, 3.3 oz
Boss Bottled by Hugo Boss Eau de Toilette, 3.3 oz
Eau De Toilette 1.7oz
100.89 USD
Hugo Boss 17683434305 Boss Bottled Eau De Toilette Spray - 50 ml.
Hugo Boss 17683434305 Boss Bottled Eau De Toilette Spray - 50 ml.
Macys.com
Gift Set 3oz
146.27 USD
Hugo Boss 190929 Boss Bottled Coffret 3 Piece
Hugo Boss 190929 Boss Bottled Coffret 3 Piece

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Bottled, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Bottled, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Bottled marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Bottled marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Gucci Gucci Pour Homme II Chanel Allure Homme Sport Hermes Terre d'Hermes Giorgio Armani Armani Code Paco Rabanne 1 Million Burberry London for Men Christian Dior Fahrenheit Versace Versace Pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Christian Dior Dior Homme Chanel Bleu de Chanel Carolina Herrera 212 VIP Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Carolina Herrera 212 Men Dolce&Gabbana D&G Chanel Egoiste Platinum Yves Saint Laurent M7 Viktor&Rolf Spicebomb Chanel Egoiste