Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Iris des Champs Houbigant dla kobiet

Iris des Champs Houbigant dla kobiet

Iris des Champs Houbigant dla kobiet Zdjęcia Iris des Champs Houbigant dla kobiet Zdjęcia Iris des Champs Houbigant dla kobiet Zdjęcia Iris des Champs Houbigant dla kobiet Zdjęcia

Iris des Champs marki Houbigant to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Iris des Champs został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, róża, konwalia i gruszka; nutami serca są irys, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, nuty drzewne, wanilia i piżmo.

Bergamotka Różowy pieprz Róża Konwalia Gruszka

Irys Jaśmin Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Nuty drzewne Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris des Champs by Houbigant.

Iris des Champs Recenzje Perfum

YoongieSkin
YoongieSkin

W pierwszych "buchu" IdC intensywnie odurzają konwaliami i różą, bo to głównie wyczuwa się w powietrzu. Bezkompromisowo kojarzy mi się to z zapachem starej rozklekotanej puderniczki mojej mamy, która epatowała tym zapachem na całą jej kosmetyczkę, do której lubiłam zaglądać jako mała dziewczynka.
Zapach bardzo kobiecy, delikatny, bez pazura, ale nie mdły. Ma świeżość mydła różanego, ale z nutami innych kwiatów. Dolne nuty raczej nie wyczuwalne, jedynie odrobina drzewa sandałowego.
Zapach niestety tak bliskoskórny jak tylko to możliwe, zaś po ok. 5 h już w ogóle nie wyczuwalny. Dobry na jesień i chłodną wiosnę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Houbigant Iris des Champs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Houbigant Iris des Champs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris des Champs marki Houbigant. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris des Champs marki Houbigant reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Vagabond Prince Enchanted Forest Keiko Mecheri Loukhoum Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Aramis Perfume Calligraphy Rose Hermes L’Ambre des Merveilles L`Erbolario Dolcelisir Annick Goutal Songes Laboratorio Olfattivo Rosamunda Atelier Cologne Silver Iris Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Christian Dior Dune Eau D`Italie Paestum Rose Byredo Pulp Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Parfum d`Empire Cuir Ottoman Juliette Has A Gun Not A Perfume L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Aquolina Gold Sugar