Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Honore`s Trip Honore des Pres dla mężczyzn

Miałem: 1

terpenic
conifer
Honore`s Trip Honore des Pres dla mężczyzn Zdjęcia Honore`s Trip Honore des Pres dla mężczyzn Zdjęcia Honore`s Trip Honore des Pres dla mężczyzn Zdjęcia

Honore`s Trip marki Honore des Pres to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Honore`s Trip został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna amalfi, lima, bergamotka, Żywica, tangeryna, włoska pomarańcza i pieprz.

Cytryna Amalfi Lima Bergamotka Żywica Tangeryna Włoska pomarańcza Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Honore`s Trip by Honore des Pres.

Honore`s Trip Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Wyprawa Honore była pewnie do jakiegoś śródziemnomorskiego kraju, gdzie wokół rosną wyłącznie cytrusowe drzewka, na śniadanie pije sok z pomarańczy, na obiad ten sam tyle, że zmieszany z limonką, a na kolację dodaje do niego jeszcze mandarynki. To sto procent cytrusów w bardzo świeżym, naturalnym wydaniu. Nie znajdziemy tu ani trochę chemii czy naleciałości rodem z produktów do czyszczenia łazienki. Te cytrusy mogą mocno zawrócić w głowie i spodobać się, ale trzeba sobie zdac z sprawę z tego, że oprócz nich nie ma tu nic więcej. Monotematyczny i bardzo nietrwały i to jego główna wada.

amanda
amanda

U..ale niesamowita wręcz namacalna aromatyczność tych cytrusów,aż chciałoby się pokosztować ich orzezwiających właściwości i poczuć ten smak soku pomarańczy i mandarynek w ustach.
Bardzo realne otwarcie. Ale znacie takie powiedzenie
"miłe złego poczatki". Miłe to nam wyskoczyły prawie prawdziwe cytrusy a złe to,że prawie szybciutko obniżyły znacząco swe loty i prawie zniknęły.
Pozostało i to w tak szybkim czasie jedynie ich bardzo blade wspomnienie,takie w formie woskowato mydlanym.
Oj nieładnie tak sobie igrać.Walić w nozdrza taką wonią a potem pokazywać środkowy palec.

Popieram przedmówczynię :D ;)Chyba najbardziej nietrwały zapach z jakim miałam do czynienia.

Jedyne co czułam to cytrusowe mydełko, które trzymało się mojej skóry może jakieś 15 minut. I koniec

Ostrzegam - szkoda czasu na testy.

garygarfild
garygarfild

czekalam na test tego zapachu z niecierpliwoscia, poniewaz prostota skladu i dobor skladnikow jest dla mnie swietny i.... usmialam sie niezle:D

Pierwszy raz w zyciu spotklam zapach TGV ( szybkobiezny pociag przyp.tł) po jednym psiknieciu na nadgarstek...

uwaga... zapach zwial ze mnie w niespelna 4 minuty :)

w akcie niedowierzania powtorzylam probe i... no TGV ;)

silna won cytrusowa na wejsciu i w oka mgnieniu Nic wiecej . probowalam wwiercic sie w nadgarstek jeszcze parokrotnie sadzac,ze objawi mi jednak swoj urok ale niestety nie objawil... chyba ,ze kompletna dezorientacja i efekt TGV jest zamierzony? Nawet "kon by sie usmial" :):):)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Honore des Pres Honore`s Trip, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Honore des Pres Honore`s Trip, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Honore`s Trip marki Honore des Pres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Honore`s Trip marki Honore des Pres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Giorgio Armani Emporio Armani White For Him Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Ayala Moriel Arsenal Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Jovoy Paris Hesperide Bijan Bijan Wicked for Men Avon Just Play for Her Hermes Eau de Pamplemousse Rose Linari Vista sul Mare Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 2 Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay