Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

1740 Marquis de Sade Histoires de Parfums dla mężczyzn

1740 Marquis de Sade Histoires de Parfums dla mężczyzn

skórzany
ziołowy

1740 Marquis de Sade marki Histoires de Parfums to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. 1740 Marquis de Sade został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są dzięgiel i bergamotka; nutami serca są paczula, kardamon i kolendra; nutami bazy są cedr virginia, Żywica elemi, francuskie labdanum, skóra, brzoza, wanilia i kocanka.

Dzięgiel Bergamotka

Paczula Kardamon Kolendra

Cedr Virginia Żywica elemi Francuskie labdanum Skóra Brzoza Wanilia Kocanka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1740 Marquis de Sade by Histoires de Parfums.

1740 Marquis de Sade Recenzje Perfum

Aleksxs
Aleksxs

Zamawiając ich próbkę strasznie się bałam tego zapachu. No ale słabość do filozofii Markiza de Sade, film też mi się podobał i książki. No kupiłam 2.5ml. Dla mężczyzn? Zamawiając nie doczytałam tego ale teraz wiem, że spokojnie można go nazwać unisex. Pierwsze użycie? Magia! Perfumy te są dymne, mocno skórzane ale i zarazem żywiczne. Jak dla mnie są one linearne, od początku do końca pachną tak samo. W ich przypadku to zaleta i jedynie na początku pachnie on mocno a pod koniec delikatnie. Zdecydowanie perfumy te pachną intrygującą skórą, która jest delikatna ale momentami ma swój wyrazisty zapach. Dodatkowo czuć wyrazistą nutę kocanki jak i żywic elemi, które to nadają korzenną, kadzidlaną, miodowo korzenną woń zapachowi. One to podkreślają miękkość i delikatną słodycz. Z drugiej strony perfumy te mają swój erotyczny wymiar bowiem równie mocno czuć w nich labdanum i delikatny dzięgiel. Nuty te wraz z skórą, i innym składnikami nadały zapachowi, zwierzęcy wymiar. Dzięki nim to czuć jakby nuty delikatnie słodkiej ambry, piżma. Dodatkowo w kompozycji zapachowej przenikają delikatnie: szafran, kardamon i brzoza, które to tylko uwydatniają delikatną, balsamiczną, może trochę miodową słodycz zapachu. Im to także towarzyszy przebłysk dyskretnej wanilii. I można by się bać że będzie za słodko ale nie. Całość jest lekko słodka bowiem, paczula i cedr nadają świeżości zapachowi a dodatkowo kolendra nadaje ziołowy wymiar. Całość jest skórzana, balsamiczna, ciepła lekko słodka ale i też korzenna ziołowa. A wszystkie te nuty ukryto pod chmurką dymu. Moim zdaniem strasznie elegancka i erotyczna kompozycja zapachowa. Początkowo projekcja duża, tak przez 3h a później delikatna. Zapach utrzymuje się na ciele 10h

2017
spa
spa

De Sade to filozof a nie zboczeniec czy pornograf ;)
Nie ma tu krwi, potu, spermy ani ekskrementów, jest wyrafinowana, doskonałej jakości skóra. Przez moment czuć chemikalia użyte do jej obróbki, potem balansuje między goryczką, słodyczą a świeżością. Ten powiew chłodnej, żywicznej świeżości wydaje mi się najciekawszy - do tej pory wąchałam skóry mocno przydymione, pudrowe lub słodkie. Preferencje Markiza biseksualne ;)

2017
Maniek
Maniek

Bardzo lubię markę Histoires de Parfums. 1740 to mój drugi ulubiony (po 1828) zapach tej serii. Dymny, skórzany, lekko żywiczny z piękną bazą. Trwałość i projekcja na bdb poziomie. Polecam na chłodniejsze pory roku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1740 Marquis de Sade marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1740 Marquis de Sade marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Piotr Czarnecki Sensei Montale Full Incense Nasomatto Black Afgano Montale Dark Aoud Parfum d`Empire Ambre Russe Serge Lutens Jeux de Peau Serge Lutens Ambre Sultan Reminiscence Patchouli Chanel Coco Eau de Parfum Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent M7 Montale Chocolate Greedy Yves Saint Laurent Opium Montale Patchouli Leaves Christian Dior Poison Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Lubin Idole Eau de Parfum Burberry London for Men Frapin 1270 Calvin Klein CK One Shock For Him