Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Verginita Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

mleczny
orzechowy
pikantny

Verginita marki Hilde Soliani to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Verginita został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak mleko i len.

Mleko Len

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Verginita by Hilde Soliani.

Verginita Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Verginita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Verginita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Verginita marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Verginita marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men Benetton B. Clean Relax Annick Goutal Eau de Lavande Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Ferrari Ferrari passion Unlimited Cattier Eau de Provence Carthusia Io Capri L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale Elizabeth Arden Green Tea Exotic JoAnne Bassett Napoleon Azzaro Azzaro Aqua Verde Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before)