Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Sweet Home Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Sweet Home Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Sweet Home marki Hilde Soliani to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sweet Home został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak cukier i kasztan.

Cukier Kasztan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Home by Hilde Soliani.

Sweet Home Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Sweet Home, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Sweet Home, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Home marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Home marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Mugler Innocent Anna Sui Sui Dreams L`Erbolario Vaniglia e Zenzero Liz Claiborne Spark Ginestet Botrytis Eau Jeune Eau Jeune Possesion Pilar & Lucy The Exact Friction of Stars Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Corine de Farme M'zelle Pomme d'Amour Yves Rocher Cap Nature Feeries Lactees Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla