Marki » F-H » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Hot Milk Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Hot Milk Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

mleczny

Hot Milk marki Hilde Soliani to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Hot Milk został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak mleko i czerwona papryczka chili.

Mleko Czerwona papryczka chili

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hot Milk by Hilde Soliani.

Hot Milk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Hot Milk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Hot Milk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hot Milk marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hot Milk marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Jil Sander Sun Men Azzaro Jetlag Pierre Guillaume PG23 Drama Nuui Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Pierre Guillaume PG11 Harmatan Noir Xerjoff Uden Egofacto Jamais le Dimanche Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Joya FvsS: Composition No. 6 Sinfonia di Note Poudre d'Epices Carol`s Daughter Big Kahuna Nejma Puro