Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Terre d'Hermes Metal Flacon Hermes dla mężczyzn

Terre d'Hermes Metal Flacon Hermes dla mężczyzn

Terre d'Hermes Metal Flacon marki Hermes to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Terre d'Hermes Metal Flacon został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są pomarańcza i grejpfrut; nutami serca są pelargonia i czarny pieprz; nutami bazy są paczula, cedr, wetyweria i benzoes.

Pomarańcza Grejpfrut

Pelargonia Czarny pieprz

Paczula Cedr Wetyweria Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terre d'Hermes Metal Flacon by Hermes.

Terre d'Hermes Metal Flacon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Terre d'Hermes Metal Flacon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Terre d'Hermes Metal Flacon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terre d'Hermes Metal Flacon marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terre d'Hermes Metal Flacon marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Armand Basi In Blue Ermenegildo Zegna Z Zegna Rochas Aquaman Acqua di Biella Ca' Luna Mandarina Duck Mandarina Duck Man Yves Rocher Comme une Evidence Homme Canali Canali Style Mona di Orio Amyitis Jack Black Jack Black Signature Silver Mark Mexx Diversity Parfums 06130 Cedre Aesop Marrakech