Marki » F-H » orientalne « Grupy

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector Hermes dla kobiet

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector Hermes dla kobiet

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector marki Hermes to orientalne perfumy dla kobiet. L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, labdanum, wanilia i paczula.

Ambra Labdanum Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector by Hermes.

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Antonio Banderas Spirit for Men Escada Escada pour Homme Benetton Colors de Benetton Men Sonia Rykiel Sonia Rykiel Il Profvmo Ambre d Or L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Renee Musk Nez a Nez Vanithe Ayala Moriel Song of Songs Henri Bendel Incense & Musk Yves Rocher Vanille Noire Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient