Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

24 Faubourg Chaine d'Ancre Hermes dla kobiet

24 Faubourg Chaine d'Ancre Hermes dla kobiet

24 Faubourg Chaine d'Ancre Hermes dla kobiet Zdjęcia

24 Faubourg Chaine d'Ancre marki Hermes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. 24 Faubourg Chaine d'Ancre został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są pomarańcza, brzoskwinia, hiacynt, ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są irys, kwiat pomarańczy, gardenia, jaśmin i czarny bez; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i wanilia.

Pomarańcza Brzoskwinia Hiacynt Ylang-ylang Bergamotka

Irys Kwiat pomarańczy Gardenia Jaśmin Czarny bez

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 24 Faubourg Chaine d'Ancre by Hermes.

24 Faubourg Chaine d'Ancre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes 24 Faubourg Chaine d'Ancre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes 24 Faubourg Chaine d'Ancre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 24 Faubourg Chaine d'Ancre marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 24 Faubourg Chaine d'Ancre marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Chanel Coco Mademoiselle Giorgio Armani Armani Guerlain Rose Barbare Salvatore Ferragamo F for Fascinating Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Macal Palma Scent of Dubrovnik Pierre Balmain Ivoire de Balmain Caron Pour Une Femme de Caron Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Carven Intrigue Long Lost Perfume Maroc