Marki » F-H » orientalne « Grupy

Eau de Parfum (2014) Helmut Lang dla kobiet i mężczyzn

Eau de Parfum (2014) Helmut Lang dla kobiet i mężczyzn

Eau de Parfum (2014) Helmut Lang dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Parfum (2014) marki Helmut Lang to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Parfum (2014) został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak rozmaryn, lawenda, kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe, paczula, dzięgiel, jaśmin, róża, heliotrop, konwalia i cedr virginia.

Rozmaryn Lawenda Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Paczula Dzięgiel Jaśmin Róża Heliotrop Konwalia Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Parfum (2014) by Helmut Lang.

Relax

Eau de Parfum (2014) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Helmut Lang Eau de Parfum (2014), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Helmut Lang Eau de Parfum (2014), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Parfum (2014) marki Helmut Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Parfum (2014) marki Helmut Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Houbigant Chantilly Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 Serge Lutens Fumerie Turque Caron Bellodgia Diptyque L'Eau Korloff Paris Kn°II Xerjoff Shingl Ajmal Mawsouf Tesori d`Oriente White Musk Jacomo Art Collection by Jacomo #02 Mazzolari Ambra Keiko Mecheri Attar de Roses