Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Surprise Heidi Klum dla kobiet

Surprise Heidi Klum dla kobiet

lekko korzenny

Surprise marki Heidi Klum to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Surprise został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są róża i magnolia; nutami bazy są drzewo sandałowe i benzoes.

Mandarynka Różowy pieprz

Róża Magnolia

Drzewo sandałowe Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Surprise by Heidi Klum.

Surprise Recenzje Perfum

Forest
Forest

Róża. Wielka, lekko syntetyczna róża.
Początek całkiem świeży lekko pieprzny, nieprzytłaczający, po ok. 20-30min robi się nieco mydlana, całkiem niezłym jakościowo mydłem (piżmem).
I tak trwa na ciele, kobieco, niedrażniąco, uniwersalnie. Całkiem udany to zapach jak na celebrycki, całe szczęście Heidi uniknęła sztampy i nie są to kolejne owocki, kwiatki lub miks jeden z drugimi.
Idealny na co dzień, do pracy, da poczucie kobiecości i czystości.
Na pochwałę zasługuje trwałość to ok. 7-8h na ciele, na odzieży 1-2 dni.
Opakowanie kompletnie mi się nie podoba, ani linia, ani kolorystyka.

2017
kaktuska01
kaktuska01

Miałam ten zapach jakiś czas temu . Na pierwszy plan wybija się róża i to ona jest głównie wyczuwalna . Mogę określić te perfumy jako "różowe" . Takie wlasnie wzbudzają we mnie uczucia i z tym kolorem mi sie kojarzą (moze to przez kolor butelki) . Uważam że są nieco infantylne i uniwersalne. Dzienne. Jest to słodkie i miłe Surprise ale nic pozatym. Dla wielbicieli oryginalności i niszy -nie.

Lambi
Lambi

Róże to niewątpliwie ulubione kwiaty Heidi Klum. Ten zapach jest tego najlepszym dowodem. Na pierwszym planie róże w ogromnej ilości, dalej odrobina różowego pieprzu, w tle tli się drzewo sandałowe. Prawie wcale nie wyczuwam mandarynki. Choć nie jestem fanem różanych zapachów, to ten podoba mi się niebywale. Jest cudowny, intensywny, taki trochę pikantny. Bardzo trwały, nie jest duszący ani migrenogenny. Po prostu róże w świetnej oprawie.Doskonały na każdą porę roku, pobudza do życia, naprawdę...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Heidi Klum Surprise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Heidi Klum Surprise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Surprise marki Heidi Klum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Surprise marki Heidi Klum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rihanna Reb'l Fleur By Kilian Love by Kilian Juliette Has A Gun Romantina Mugler Alien Liqueur de Parfum Beyonce Midnight Heat Beyonce Heat Wild Orchid Ghost Ghost Deep Night Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Lacoste Lacoste Pour Femme Chanel Chanel No 5 L'Eau Guerlain Shalimar Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Dolce&Gabbana The One Desire Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Givenchy Hot Couture Cacharel Anais Anais Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Rihanna Rebelle Chanel Chance Eau Tendre Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka