Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Haute Couture Hanae Mori dla kobiet

Haute Couture Hanae Mori dla kobiet

Haute Couture Hanae Mori dla kobiet Zdjęcia Haute Couture Hanae Mori dla kobiet Zdjęcia Haute Couture Hanae Mori dla kobiet Zdjęcia

Haute Couture marki Hanae Mori to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Haute Couture został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są kolendra, bergamotka i konwalia; nutami serca są jaśmin, tuberoza, irys, narcyz i gardenia; nutami bazy są drzewo sandałowe, wyszukane drewna i piżmo.

Kolendra Bergamotka Konwalia

Jaśmin Tuberoza Irys Narcyz Gardenia

Drzewo sandałowe Wyszukane drewna Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Haute Couture by Hanae Mori.

Haute Couture Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Ciekwa kwiatowa kompozycja. Nie banalna, nie tuzinkowa mimo swej kwiatowości. W otwarciu przede wszystkim bergamotka która po chwili wycisza się, chociaż cały czas pozostaje w tle- to daje pewnej zieloności tym perfumom. Kolendry nie wyczuwam natomiast jaśmin i inne kwiaty bliżej nie zidentyfikowane-są. W dużej mierze stawiam na różę. Troszkę baardzo delikatnych owoców- tylko do dekoracji i dla leciuchnej słodyczy.Całość ładna, przyjemna chociaż średnio twała i dosyć bliskoskórna. Flakon z lekko matowionego szkła z ładnym korkiem. W miejscu zetknięcia korka z flakonekm złoty sznureczek. Opakowanie jak na Haute Couture przystało z kobietą w stroju z kolekcji. Na moim stosunkowo nowoczesna kreacja:-).Zapach wart wypróbowania. Polecam.

monika690
monika690

Mocno kwiatowy, dość ostry zapach, na pewno nie każdemu przypadnie do gustu. Wielkim zaskoczeniem była dla mnie flaszeczka, otóż posiada ona szklany koreczek co się rzadko zdarza. Zaraz po aplikacji uderza fala jakby aldehydów ale myślę, że są to mocno skoncentrowane owoce z bergamotką dające taki efekt. Później robi się zdecydowanie przyjemniej, wyczuwam kolendrę z nutami kwiatowymi, zapach robi się odrobinę kremowy. Myślę, że wart przetestowania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hanae Mori Haute Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hanae Mori Haute Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Haute Couture marki Hanae Mori. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Haute Couture marki Hanae Mori reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Chloe Chloe Narcisse Clinique Aromatics Elixir Estée Lauder Azuree Pure Azzaro Oh La La Versace Gianni Versace Agent Provocateur L'Agent Issey Miyake Le Feu d'Issey Rochas Absolu Calvin Klein Obsession Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Lanvin Arpege Pierre Balmain Ambre Gris Jil Sander Sun John Galliano John Galliano Yves Rocher Neonatura Cocoon Bogner Bogner Woman No.1 Rasasi Arba Wardat Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Jil Sander Jil Sander Woman III