Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Soirée d'Été Héloïse de V. dla kobiet i mężczyzn

Soirée d'Été Héloïse de V. dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Soirée d'Été Héloïse de V. dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Soirée d'Été marki Héloïse de V. to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Soirée d'Été został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka i neroli; nutami serca są kwiat pomarańczy, skóra i róża; nutami bazy są paczula, cedr i drzewo gwajakowe.

Grejpfrut Bergamotka Neroli

Kwiat pomarańczy Skóra Róża

Paczula Cedr Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Soirée d'Été by Héloïse de V..

Soirée d'Été Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Héloïse de V. Soirée d'Été, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Héloïse de V. Soirée d'Été, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Soirée d'Été marki Héloïse de V.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Soirée d'Été marki Héloïse de V. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) Christian Lacroix Eau Florale Bleue Halston Halston Sheer Avon Wink Jardin de France Eau perlee Morgane le Fay Yellow Aloha Beauty Island Bougainvillea Estée Lauder Pleasures Bloom Galimard A Contre Jour