Marki » F-H » cytrusowe « Grupy

Baroque Pearl Gump`s dla kobiet

Baroque Pearl Gump`s dla kobiet

Baroque Pearl Gump`s dla kobiet Zdjęcia

Baroque Pearl marki Gump`s to cytrusowe perfumy dla kobiet. Baroque Pearl został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Gillotin. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutą serca jest kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baroque Pearl by Gump`s.

Baroque Pearl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gump`s Baroque Pearl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gump`s Baroque Pearl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baroque Pearl marki Gump`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baroque Pearl marki Gump`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Jardin de France Citron vert Floris Cefiro Jo Malone London Grapefruit Krigler Relaxing Verbena 29 Truefitt & Hill West Indian Limes Penhaligon`s Extract of Limes Sprezzatura 768 Аrs Amandi Detaille Fleur Roger Vivier Le Neroli