Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Guess Dare Guess dla kobiet

Guess Dare Guess dla kobiet
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 1
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 3 Chcę: 3

główne akordy
cytrusowy
białe kwiaty
kwiatowy
piżmowy
drzewny
zielony
Filmy
Guess Dare Guess dla kobiet Filmy
Zdjęcia
Guess Dare Guess dla kobiet Zdjęcia Guess Dare Guess dla kobiet Zdjęcia Guess Dare Guess dla kobiet Zdjęcia

Guess Dare marki Guess to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Guess Dare został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bruno Jovanovic. Nutami głowy są kumkwat, kwiat cytryny i kwiat gruszy; nutami serca są kwiat kaktusa, dzika róża i jaśmin; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i kokos.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Kumkwat Kwiat cytryny Kwiat gruszy

Środkowe Nuty
Kwiat kaktusa Dzika róża Jaśmin

Dolne Nuty
Piżmo Nuty drzewne Kokos

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 1
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guess Dare by Guess.

Ten zapach przypomina mi...  
Wish of Happiness
1 nie tak

Advertisement

Guess Dare Recenzje Perfum

Malwina
Malwina

Spryskałam się Guess Dare i mam lato w środku zimy. Czytam o fluoksetynie (nazwa organicznego związku chemicznego, którym jest Prozac - lek przeciwdepresyjny) 'Należy do selektywnych inhibitorów zachwytu zwrotnego serotoniny' - miało być 'wychwytu'. Najwyraźniej Guess Dare sprawdza się jako zmieniający odbiór szarej rzeczywistości gruszkowo - kumkwatowy Prozac.
Może i kompocik, ale takie kompociki latem, przy wysokiej temperaturze bardzo lubię. Jest uroczy i tak słabej trwałości i projekcji, że ma się ochotę nim potrząsnąć żeby zebrał się w sobie i wykrzesał więcej mocy. Pierwszym skojarzeniem z innym zapachem było V Valentino, które mimo braku w składzie na Fragrantice, podobno zawiera gruszkę i kumkwat. Przypomina też Wish of Happiness Avonu, ale w Guess Dare zamiast owocu jest kwiat gruszy, przez co zapach jest mniej oczywisty. Gdyby nie słabe parametry, byłby moim stałym kompocikiem na lato, a tak to nie wiem, czy jeszcze kiedyś zdecyduję się na zakup.

Feb
18
2017

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guess Guess Dare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guess Guess Dare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guess Dare marki Guess. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guess Dare marki Guess reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Contradiction Guerlain L'Instant Magique L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Harajuku Lovers Harajuku Lovers Baby Prada No1 Iris Shania Twain Shania Starlight Chantal Thomass Osez-Moi! Baldinini Baldinini Parfum Glace Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Maison Martin Margiela (untitled) Space NK Santalrosa Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli

Advertisement

Popularne marki i zapachy: