Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Shalimar Eau Légère Guerlain dla kobiet

Shalimar Eau Légère Guerlain dla kobiet

Shalimar Eau Légère marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Shalimar Eau Légère został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathilde Laurent. Nutami głowy są bergamotka, lima i nuty zielone; nutami serca są jaśmin i róża majowa; nutami bazy są wanilia i nuty pudrowe.

Bergamotka Lima Nuty zielone

Jaśmin Róża majowa

Wanilia Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shalimar Eau Légère by Guerlain.

Shalimar Eau Légère Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Shalimar Eau Légère, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Shalimar Eau Légère, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shalimar Eau Légère marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shalimar Eau Légère marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Always Belong Les Copains Femme Shiseido Vocalise Coach Legacy Aubusson Desirade Amouage Esprit d`Amouage Alexandra de Markoff Alexandra Oilily Oilily Ovation Queen Latifah Queen of Hearts Viktor&Rolf Flowerbomb Christmas 2010 Edition Lancome Tresor Diamant Noir Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine