Marki » F-H » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Ode Guerlain dla kobiet

Ode Guerlain dla kobiet

aldehydowy
Ode Guerlain dla kobiet Zdjęcia Ode Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Ode marki Guerlain to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Ode został wydany w 1955 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Guerlain. Perfumy zawierają takie składniki, jak aldehydy, jaśmin, róża, irys, drzewo sandałowe i piżmo.

Aldehydy Jaśmin Róża Irys Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ode by Guerlain.

Ode Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Ode, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Ode, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ode marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ode marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Femme Guerlain Aqua Allegoria Rosa Magnifica Estée Lauder White Linen Breeze Karl Lagerfeld Lagerfeld Femme Yardley Lace Lancetti Via Condotti Pour Femme Frederic Malle Iris Poudre Weil Zibeline Evyan White Shoulders Revillon Turbulences Vicky Tiel Venus Neil Morris Midnight Flower