Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Aqua Allegoria Lilia Bella Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Lilia Bella Guerlain dla kobiet

mydlany

Aqua Allegoria Lilia Bella marki Guerlain to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Aqua Allegoria Lilia Bella został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. nutami serca są bez i konwalia; nutami bazy są jaśmin i róża.

Bez Konwalia

Jaśmin Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Lilia Bella by Guerlain.

Aqua Allegoria Lilia Bella Recenzje Perfum

epira
epira

Flakonik zakupiony w ciemno, kierowałam się nie tylko zapachem konwalii, ale również ukochanego bzu.Pierwsze psiknięcie...i klops.Spodziewałam się zapachu majowego ogrodu,a tu sama konwalia, konwalia rodem płynu do podłóg.Nie mówię,że odrzuca; jest naturalna,nie dusząca, ale niestety kojarzy mi się z domowymi porządkami:/ Zapach bardzo podobny do Diorissimo - Dior'a, jednak mimo dużego podobieństwa bardziej "noszalna" jest dla mnie konwalia Dior'a.Dam Belli jeszcze jedną szansę tej wiosny,jak się nie sprawdzi to sprezentuje ją mamie:)

monika690
monika690

Na początku bukiecik konwalii jako żywy, dla mnie super! Zawsze mam niedosyt zapachu konwalii. Następnie nieśmiało wchodzi bez, świeżutki wąchany prosto z krzaka. Dalej czuję coś na kształt jaśminu, niestety róży nie czuję, chociaż może niedługo poczuję. Zapach dla wielbicieli kwiatów, nie polecam osobom o słabej głowie oj może rozboleć od nadmiaru kwiatów.

gardenia
gardenia

Dla tych,którzy się nie boją konwalii,naprawdę godne polecenia.Na początku ładny,nieprzesadzony bukiecik konwalii,troszkę bzu,a po jakimś czasie na czoło wysuwa sie delikatny i b.naturalny jaśmin.Kompozycja prosta,na wskroś wiosenna,te konwalie i bzy,a jednak elegancka i kobieca(nie dziewczęca).Ja bardzo lubię!!!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Lilia Bella marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Lilia Bella marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Narciso Rodriguez Narciso Guerlain Aqua Allegoria Jasminora Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Chipie Princesse Chipie Yardley English Lavender Chipie Chipie Christian Dior Diorissimo Aramis Perfume Calligraphy Rose Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Penhaligon`s Bluebell Chanel Coco Eau de Parfum Serge Lutens Fille en Aiguilles Jean Patou Joy Moschino Moschino Cacharel Anais Anais Guerlain Shalimar Lalique Encre Noire Pour Elle Yves Rocher Tendre Jasmin Chanel Chanel No 19 Poudre