Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Gucci Guilty Intense Gucci dla kobiet

lekko korzenny
Gucci Guilty Intense Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Intense Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci Guilty Intense marki Gucci to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gucci Guilty Intense został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są heliotrop, fiołek i bez; nutami bazy są paczula i ambra.

Mandarynka Różowy pieprz

Heliotrop Fiołek Bez

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Guilty Intense by Gucci.

Gucci Guilty
Euphoria
Jasmin Noir
Qessence

Gucci Guilty Intense Recenzje Perfum

Sincerita
Sincerita

Bardzo ładny zapach, najczęściej używałam go wiosną dwa lata temu, był wtedy moim faworytem na słoneczną (a nawet i pochmurną), już dość ciepłą pogodę. Moim zdaniem właśnie na takie dni pasuje najbardziej. Czułam się w nim lekko, świeżo i kobieco. Dodawał takiej radosnej, młodzieńczej energii :)

Na początku czuję głównie bez i mandarynkę. Dołącza różowy pieprz. Mandarynka prędzej lub później (w zależności od dnia i pory roku) wysładza się, stając się mniej rozpoznawalną w kompozycji. Następnie dołącza heliotrop i fiołek, zmieniając stopniowo zapach w bardziej kremowy i przytulny. Często w tym momencie nadal czuję przyjemnie słodko-kwaśną mandarynkę. Ta kwaśność nie jest na szczęście zbyt intensywna, a z czasem w ogóle gaśnie. Czasami wyczuwam nutkę żywicznego ciepła w tle (bursztyn) i trochę łagodnej paczuli, jednak ogólnie ja ten zapach odbieram raczej jako lekki i chłodny (ale nie zimny). Chciałabym, aby były bardziej intensywne, zgodnie z nazwą. Trwałość niezła, choć też mogłoby być lepiej. Myślę, że w ciepłe, wiosenne dni będę do nich wracać, nie zużyłam jeszcze swojego flakonika :) Raczej nie sięgałam po nie zeszłej wiosny, bo tam gdzie wtedy mieszkałam niestety było zbyt chłodno, więc wolałam bardziej otulające, cięższe zapachy.

2017
perfumeholic88
perfumeholic88

Pięknie podany bez, bo oprószony świeżo zmielonym różowym pieprzem i udekorowany cząstkami mandarynki, a całośc dopełnia świetlista, otulająca ambra. Guilty Intense jest zadziorny, ciepły, zmysłowy i niewątpliwie zwraca uwagę. Nie sądzę, żeby nadawał się tylko na wieczór, bo bardzo spodobał mi się właśnie jako dzienny zapach na nieformalne okazje, wszędzie tam, gdzie nie chcę krzyczeć z kilometra, że pachnę, ale chcę być wyczuwalna. Zapach oplata skórę niczym fioletowo- czarna apaszka ( z tymi barwami mi się kojarzy). Ma klasę i wyjątkowo przyjemnie mi w nim mimo tego, że parametry nie powalają mimo, że to ponoć Intense aczkolwiek jest intensywny tylko napewno nie wytrzyma całego dnia. Mimo wszystko chcę go mieć.

Majka16
Majka16

W jakiś dziwny sposób zaraz po psiknięciu przypominają mi Tresor Lancome, nie ma w składzie brzoskwini ani róży, dziwne, ale tak odbieram. Zapach słodki ale przełamany nutą pieprzu, odrobina mandarynki i to co lubię najbardziej paczula z ambrą i.... ponownie nutka pieprzu. Zapach trwały z lekka ogoniasty.

rzuliet
rzuliet

Perfumy kupiłam kompletnie w ciemno, ale jestem zadowolona. Myślę, że najlepiej zapach opisze słowo: luksusowe. Proszę nie sugerować się samym flakonem, który może się wydawać lekko kiczowaty. Gucci Guilty Intense są, jak sama nazwa mówi, intensywne. Słodkawe, ale bez przesady, ciepło otulające. Myślę, że można się w nich poczuć jak kobieta sukcesu. Są trwałe, ale całego dnia pracy nie wytrzymują, bądź też mój nos już się do nich przyzwyczaił. Koleżanki zwróciły uwagę na mój nowy zapach. Zdecydowanie się wyróżnia, nie jest "typowy".

Malzka
Malzka

Słodko - kwiatowe ale nie ciepłe. Nazwa pasuje do zawartości. Zapach idealny na szalony wieczór. Zdaje się krzyczeć: jestem sexy ale nie pójdzie Ci ze mną tak łatwo! Budują napięcie na zasadzie zabawmy się ale ja potem zmykam do siebie. Dużo bzu, dużo fiołka. A mimo to charakterne. Jak wwąchać się dokładniej czuć heliotrop i troszkę żywicy bursztynowej. Pieprz nie gryzie po nosie, chyba jest go tutaj bardzo malutko. Jest taki jeden moment, który bardzo przypomina jeden moment z Jasmin Noir Bvlgari :) Ale zapachy są totalnie różne. Oba jednak moim zdaniem idealne na wieczorne wyjścia, koniecznie z szurnięciem nóżką! ;)

liczi
liczi

Zapach idealny na imprezę, wzbudza zainteresowanie mężczyzn. Bardzo podobne do Guilty, jednak znacznie trwalsze. Na mojej skórze utrzymują się 4-5 godzin. Na ciuchach do prania. Początek fioletowo słodko pikantny. Końcówka przypadnie do gustu zwolennikom mrocznej paczuli, na moich ciuchach czuję jej sporo.

magdalenka
magdalenka

Spodobały mi się. I jestem zaskoczona. Zazwyczaj lubię ciężkie, orientalno-kwiatowe, słodkie perfumy, a tu od paru godzin wwąchuję się w nadgarstek. Dla mnie słodko-pudrowe, deklikatne, intymne. Kojarzą mi się z czymś bardzo miłym, przyjemnym. Zaczynam myśleć, czy nie chcę własnego flakonika...

kpnz
kpnz

Niestety nie udało się powtórzyć sukcesu Guilty.
W założeniu zapach miał być jeszcze bardziej zmysłowy i pociągający.
Tymczasem, jak klasyk był bardzo urokliwy i wdzięczny, tak intense z pogłębioną jadalną nutą raczej kojarzy się smakowicie i kulinarnie. Mam wrażenie, że bez i lilak w składzie dają wrażenie smakowitego dżemu z porzeczek i owoców leśnych. Zapach w połowie elegancki, w połowie jadalny. Chyba zrobiony na szybko.

Zakupowe okazje

Gucci Guilty Intense 2.5 oz 75 mL Eau de Parfum Spray
Macys.com
Gucci Guilty Intense Eau de Parfum, 2.5 oz
Gucci Guilty Intense Eau de Parfum, 2.5 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Guilty Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Guilty Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Guilty Intense marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Guilty Intense marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Guilty Chanel Chance Eau Tendre Bvlgari Jasmin Noir Versace Versense Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Miss Dior (new) Lancome La Vie Est Belle Prada Prada Candy Guerlain La Petite Robe Noir Viktor&Rolf Flowerbomb Narciso Rodriguez Narciso Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Givenchy Dahlia Divin Mugler Alien Essence Absolue Lancome Tresor Christian Dior Hypnotic Poison Giorgio Armani Acqua di Gioia Mugler Alien Liqueur de Parfum Mugler Alien Yves Saint Laurent Manifesto