Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Saraj Gritti dla kobiet i mężczyzn

Saraj Gritti dla kobiet i mężczyzn

dymny
Saraj Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Saraj marki Gritti to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są lima, olibanum, cynamon i dzięgiel; nutami serca są cedr virginia, wetyweria, egipski jaśmin, labdanum i goździk (przyprawa); nutami bazy są piżmo, mirra i kadzidło.

Lima Olibanum Cynamon Dzięgiel

Cedr Virginia Wetyweria Egipski jaśmin Labdanum Goździk (przyprawa)

Piżmo Mirra Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saraj by Gritti.

Saraj Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gritti Saraj, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gritti Saraj, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saraj marki Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saraj marki Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Creed Original Vetiver Ermenegildo Zegna Acqua D'Estate Essenza Esteban Tonka By Kilian Straight to Heaven Ajmal Shadow Guerlain Vetiver Sport O Boticario Quasar Fire The American Line Marines - Devil Dog Krigler Cosy Cedar Wood 72 Peter Andre Conditional Nejma Nejma 1 CnR Create Libra for Men