Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Preludio Gritti dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
wodny
Preludio Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Preludio marki Gritti to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są lawenda, cytryna i arbuz; nutami serca są nuty drzewne, drzewo sandałowe, sosna i tytoń; nutami bazy są ambra, piżmo i ogórecznik.

Lawenda Cytryna Arbuz

Nuty drzewne Drzewo sandałowe Sosna Tytoń

Ambra Piżmo Ogórecznik

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Preludio by Gritti.

Preludio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gritti Preludio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gritti Preludio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Preludio marki Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Preludio marki Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Guerlain Vetiver Lacoste Hot Play Versace Versus Time for Action Paul Smith Sunshine Edition for Men Avon Mesmerize for Women Ajmal Facets of Him Avon Just Play for Him Carthusia Ligea (Ligea la Sirena) Coach Coach for Men Voluspa Linden Blond Tabac Express Honor Roja Dove Diaghilev