Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Noctem Arabs Gritti dla kobiet i mężczyzn

agarowy
tytoniowy
Noctem Arabs Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Noctem Arabs marki Gritti to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Noctem Arabs został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są tytoń, paczula i cedr virginia; nutami serca są agar (oud) i drzewo sandałowe; nutami bazy są piżmo, mirra i ambra.

Tytoń Paczula Cedr Virginia

Agar (oud) Drzewo sandałowe

Piżmo Mirra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noctem Arabs by Gritti.

Noctem Arabs Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gritti Noctem Arabs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gritti Noctem Arabs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noctem Arabs marki Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noctem Arabs marki Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Lanvin Arpege Pour Homme Calvin Klein Obsession for Men Jean Patou Sira des Indes Cattier Eau Boisee Dana Toujours Moi Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Tesori d`Oriente Legno di Guajaco Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir Chantecaille Kalimantan Fragonard Eau de Hongrie