Marki » F-H » orientalne « Grupy

Loody Gritti dla kobiet i mężczyzn

Loody Gritti dla kobiet i mężczyzn

Loody Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Loody Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Loody marki Gritti to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Loody został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są morela, cynamon i kardamon; nutami serca są marokańska róża, skóra i whiskey; nutami bazy są paczula, drzewo gwajakowe, czarna ambra i piżmo.

Morela Cynamon Kardamon

Marokańska róża Skóra Whiskey

Paczula Drzewo gwajakowe Czarna ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Loody by Gritti.

Loody Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gritti Loody, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gritti Loody, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Loody marki Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Loody marki Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Oriflame Precious Eau de Parfum Mauboussin Mauboussin Topaze Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Loewe Solo Loewe Montale Aoud Ambre Pupa Puposhka Gold Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Pierre Guillaume Cedre Sandaraque L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Jacomo Art Collection by Jacomo #02 Rasasi Oudh al Suifi Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat