Marki » F-H » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Fanós Gritti dla kobiet i mężczyzn

Fanós Gritti dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
Fanós Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fanós marki Gritti to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fanós został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cynamon, imbir i gwatemalski kardamon; nutami serca są fiołek, mimoza i drzewo sandałowe; nutami bazy są wanilia, kwiat pomarańczy i ambra.

Cynamon Imbir Gwatemalski kardamon

Fiołek Mimoza Drzewo sandałowe

Wanilia Kwiat pomarańczy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fanós by Gritti.

Fanós Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gritti Fanós, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gritti Fanós, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fanós marki Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fanós marki Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Aramis Aramis Cool Canali Canali Men Carolina Herrera 212 Men Montale Black Aoud Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk Christian Dior Cologne Blanche Liz Claiborne Graphite Blue by Realities Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Serge Lutens Bois de Violette Van Gils Tendenza Damien Bash Omen UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz