Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Ephesus Gritti dla kobiet i mężczyzn

Ephesus Gritti dla kobiet i mężczyzn

Ephesus Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ephesus Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ephesus marki Gritti to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ephesus został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są pomarańcza i goździk (przyprawa); nutami serca są paczula i drzewo bursztynowe; nutami bazy są drewno kaszmirowe, heban, drzewo sandałowe, cedr virginia, labdanum, ambroksan, wanilia i piżmo.

Pomarańcza Goździk (przyprawa)

Paczula Drzewo bursztynowe

Drewno kaszmirowe Heban Drzewo sandałowe Cedr Virginia Labdanum Ambroksan Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ephesus by Gritti.

Ephesus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gritti Ephesus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gritti Ephesus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ephesus marki Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ephesus marki Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Sergio Tacchini Feel Good Man Gin Tonic Gin Tonic Man Acca Kappa Cedro Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn Molinard Molinard Homme III Bruno Banani Scent From Heaven Collistar Acqua Attiva Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza Ralph Lauren Big Pony 4 Chanel Bleu de Chanel Atelier Cologne Oolang Infini Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta