Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Doped Tuberose Gritti dla kobiet

Doped Tuberose Gritti dla kobiet

tuberozowy
Doped Tuberose Gritti dla kobiet Zdjęcia

Doped Tuberose marki Gritti to kwiatowe perfumy dla kobiet. Doped Tuberose został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna, lawenda, tuberoza, jaśmin, olibanum, paczula, benzoes i cedr.

Bergamotka Cytryna Lawenda Tuberoza Jaśmin Olibanum Paczula Benzoes Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Doped Tuberose by Gritti.

Doped Tuberose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gritti Doped Tuberose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gritti Doped Tuberose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Doped Tuberose marki Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Doped Tuberose marki Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Liz Claiborne Curve Chill Montana Suggestion Eau d`Argent Yardley Magnolia Yves Rocher Vie Privée 2007 Eau D`Italie Magnolia Romana Fragonard Fleur D`oranger Calvin Klein Euphoria Spring Temptation GianMarco Venturi GMV Donna CnR Create Taurus Donna Karan Essence Jasmine Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Pierre Guillaume Gardenia Grand Soir